O Mc COMP

Ponad 20 LAT doświadczenia

Mc Comp S.A. jest wiodącym w kraju producentem rozwiązań informatycznych, oferującą kompleksowe rozwiązania ICT, w szczególności oprogramowanie, dla sektora przedsiębiorstw obsługujących rynek detaliczny. Obecnie są to obiekty hotelowe, restauracyjne i rekreacyjno-sportowe, stacje paliw oraz centrale zarządzające sieciami stacji paliw, a w przyszłości także obiekty sanatoryjne, centra konferencyjne i sieci sklepów. Będąc producentem oprogramowania, dajemy pełną gwarancję dotyczącą jego działania oraz dostosowania do zmieniających się warunków biznesowych i przepisów prawa oraz szybkiej reakcji na zmieniające się potrzeby Klientów. Doskonale znamy realia działania i potrzeby naszych Odbiorców.

Ponad 2000 Klientów

Działamy na polskim rynku producentów rozwiązań informatycznych już od ponad 20 lat! Dostarczamy rozwiązania, które sprawdziły się w wielu zróżnicowanych branżach i doskonale znamy biznes naszych Klientów. Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb głównych sektorów polskiego rynku. Ze współpracy z nami skorzystało już blisko 2,5 tysiąca firm. Od lat, z naszą pomocą, szybko i efektywnie realizują Oni swoje zadania.O dbiorcami naszych rozwiązań są głównie firmy usługowe, przedsiębiorstwa produkcyjne oraz sieci stacji paliw.

Ponad 4000 użytkowników

Nasze produkty zawsze charakteryzowały się udanym połączeniem: innowacyjności, szerokiej funkcjonalności, adaptowalności i skalowalności jak również dbałości o rozsądny budżet, dostosowany do możliwości naszych Klientów. Dlatego w 2010 roku liczba naszych użytkowników przekroczyła 4 tysiące.

Innowacyjność i zintegrowane rozwiązania

Jako najważniejszy cel postawiliśmy sobie dostarczanie naszym Klientom innowacyjnych rozwiązań wspomagających procesy zarządzania oraz tworzenie kompleksowych systemów ułatwiających codzienną pracę. Projektujemy, wdrażamy i serwisujemy dedykowane oprogramowanie, które pomaga w osiągnięciu sukcesu. Tworzymy profesjonalne programy komputerowe dla obiektów hotelowych, gastronomicznych, rekreacyjnych i uzdrowiskowych, oraz sieci stacji paliw nieustannie rozwijając koncepcję dostarczania stabilnych i w pełni zintegrowanych systemów informatycznych. Doskonalimy i na bieżąco dostosowujemy oferowane programy poszerzając ich funkcjonalność oraz upraszczamy obsługę w oparciu o uwagi i doświadczenia naszych Klientów. Dzieje się to z korzyścią dla obecnych i przyszłych użytkowników.
 

Certyfikaty i Rekomendacje

Mc Comp S.A. posiada istotne na polskim rynku rekomendacje od Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego oraz Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, które potwierdzają, że oprogramowanie jest dostosowywane do zmieniających się polskich przepisów prawnych oraz wymagań Unii Europejskiej. 
Zostaliśmy wyróżniani również: GAZELĄ BIZNESU, Certyfikatem LIDER RYNKU, Złotą Statuetką Przedsiębiorstwo Fair Play. Ostatnie lata obfitowały w nagrody i wyróżnienia przyznawane naszej firmie za innowacyjność i popularność oferowanych produktów są to min.: Nagroda Główna w konkursie na najlepszy produkt dla hotelarstwa i gastronomi w kategorii wyposażenie hotelu, Nagroda za najlepszy produkt za „System obsługi zamówień telefonicznych wraz z możliwością rejestracji sprzedaży gastronomicznej", Nagroda Ministra Gospodarki w kategorii systemy komputerowe i transmisji danych oraz Wyróżnienie Europejskiego Konkursu Promocyjnego EURO LEADER w zakresie tworzenia i wdrażania programów komputerowych dla branży hotelarsko-gastronomicznej.
 

realizacja: Ideo | Powered by: CMS Edito