Aktualności

Nowy produkt, McSPAL 7, w nowym modelu sprzedaży

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą nową ofertą i obowiązującymi promocjami, które pojawiły się w związku z wprowadzeniem do sprzedaży nowego systemu o nazwie McSPAL 7 w wersji PSP (dla Prywatnych Stacji Paliw) i możliwości jednorazowego nabycia licencji.

Staramy się, by ceny McSPAL 7, który zastąpił nasz sztandarowy produkt McSPAL DOS/Win32 DBF, były przystępne dla każdego właściciela stacji. Stąd pojawiły się wersje dla stacji gazowych, dla stacji sprzedających wszystkie paliwa oraz dla sieci stacji paliw.

Od maja 2015 roku na rynku Prywatnych Stacji Paliw obecny był produkt o nazwie McSPAL PSP, dostępny jedynie w wersji abonamentowej (opłacanej miesięcznie, kwartalnie, półrocznie lub rocznie wraz z usługą konserwacji i serwisu on-line oraz przedłużeniem gwarancji na cały okres użytkowania licencji). Produkt ten składał się z nowej aplikacji kasowej POS, będącej aplikacją siódmej generacji, oraz z aplikacji zarządzającej BOS, będącej aplikacją szóstej generacji.

Obecnie, od lipca 2016 roku wprowadzamy do dystrybucji produkt McSPAL 7 w wersji PSP (dla Prywatnych Stacji Paliw), który posiada obie aplikacje: POS i BOS siódmej generacji. Produkt ten dostępny jest nie tylko w wersji abonamentowej, ale można go nabyć poprzez wniesienie opłaty jednorazowej.

W modelu tym licencjobiorca nie nabywa prawa do wszystkich zmian prawnych i technologicznych, jakie zostaną zaimplementowane w kolejnych wersjach McSPAL 7. Nabywa on oprogramowanie wg stanu na dzień nabycia licencji z gwarancją producenta na okres 12 miesięcy. Opcjonalnie nabywca może dokupić w dowolnym okresie po zakupie licencji usługę konserwacji oprogramowania (gwarantującą dostęp do wszystkich zmian prawnych i technologicznych w przyszłości) i serwisu zdalnego producenta (dla sytuacji awaryjnych w których nie radzą sobie lub nie są dostępne służby serwisu lokalnego).

W przypadku zainteresowania naszym nowym produktem prosimy o kontakt z Działem Handlowym w Krakowie.
 

01-07-2016
  |  Powrót do listy
realizacja: Ideo | Powered by: CMS Edito