AKTUALNE PROCESY REKRUTACYJNE W MC COMP S.A.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zlokalizowaną w trzech miastach Polski - w Warszawie, Krakowie i Łodzi.
W naszych szeregach wyrosły setki specjalistów zarówno branżowych jak i w dziedzinach stricte informatycznych -
programistów, serwisantów, administratorów IT etc.

Jeśli posiadasz otwarty umysł i pragniesz dołączyć do zespołu Mc Comp S.A.,
zachęcamy do aplikowania w obecnie prowadzonych przez nas procesach rekrutacyjnych.

Tester Oprogramowania/Dokumentalista - Kraków
Obowiązki:
• tworzenie scenariuszy testowych
• weryfikacja zgodności oprogramowania z wymaganiami
• tworzenie i akceptowanie testów automatycznych
• testowanie interfejsu użytkownika
• opracowywanie podręczników użytkownika systemów informatycznych,
• przygotowanie systemu pomocy on-line,
• przygotowanie materiałów szkoleniowych w tym scenariuszy filmów szkoleniowych
• praca w zespole

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne
• doświadczenie w testowaniu oprogramowania
• bardzo dobrej znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
• bardzo dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• praktycznej umiejętności w przygotowywaniu dokumentacji technicznej,
• komunikatywność, solidność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
• znajomość narzędzi automatyzacji testów
• znajomość HTML i podstawy tworzenia stron WWW
• znajomość procesu wytwarzania oprogramowania
• praktyczna znajomość TestComplete

Oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• pakiety socjalne
Programista/ka JavaScript - Kraków
Obowiązki:
• Udział w budowaniu nowego systemu,
• Rozwój istniejącego systemu,
• Praca w zespole

Wymagania:
• doświadczenie w pracy z frameworkami JavaScript
• bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript
• bardzo dobra znajomość biblioteki jQuery
• doświadczenie w technikach programowania dla wielu przeglądarek
• znajomość dobrych praktyk programowania obiektowego
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność

• znajomość programów graficznych • znajomość JavaScriptMVC
• znajomość PHP (mile widziana znajomość Synfony2)
• znajomość narzędzi do pracy grupowej: CVS, SVN, JIRA

Oferujemy:
Programista/ka Delphi - Kraków
Obowiązki:

Wymagania:
• bardzo dobra umiejętność programowania w Delphi
• umiejętność testowania tworzonych rozwiązań również pod względem wydajności
• znajomość SQL

• znajomość praktyki Test Driven Development

Oferujemy:
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi osobami.
CV ze stosownymi sygnaturami ofert pracy prosimy wysyłać na adres praca <at> mccomp.pl

W przesyłanym CV i liście motywacyjnym prosimy o zamieszczenie (przepisanie) następującej treści:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mc Comp S.A. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Trzcinowej 27 nr KRS: 0000041061 („Administrator”), na potrzeby realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które aplikuję oraz na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji, do których moje CV zostanie uznane za adekwatne przez Administratora” Oświadczam, że zapoznałem się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych, zamieszczoną przez Administratora na: